Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş Yap

FİRMA EKLE

Technistone

Technistone Nedir?

Technistone, kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taştır. Technistone %92-95’ini doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan Kuvars oluşturur. Hemen hemen hiçbir asitten ve bazdan etkilenmeyen, alev almayan, 7 Mohs sertlik derecesi ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımına sahiptir.Technistone, aşınma dayanımı yüksek, leke tutmayan, hijyenik ve sınırsız renk alternatifli özel bir yüzey kaplama malzemesidir. Üretim yeri Çek cumhuriyetidir.

Technistone Ürünleri özel bir polyester reçinesi ve renk pigmentleri ile doğal malzemelerde kullanılarak baskılı vakum titreşim sistemi yani Breton teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Bu teknoloji ürünlerimiz olağanüstü fiziksel, mekanik ve estetik özellikleri sağlar.

Technistone Şirketi (20 000 m2 lik bir alana) 1997 yılında Hradec Králové, Çek Cumhuriyeti’ nde kurulmuştur. Geri dönüşümlü aynalar ile doğal malzemeleri birleştirerek, Technistone mühendislik taş üretiminde bir devrim yarattı.  Starlight serisi ile eşsiz bir görünüme sahip, bir ürün ortaya çıkarttı.

 

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

  • Henüz ilan görüntülenmedi.
  • Henüz ilan görüntülenmedi.